Facebook

Budowa sali w Radzynku

Dobiega końca budowa sali gimnastycznej w Radzynku. Jest to bardzo znacząca inwestycja gminna, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom miejscowej społeczności. Przewiduje się oddanie do użytku obiektu na 1 września 2015 roku.

image

Budowa sali w Radzynku

Trwają prace wykończeniowe przy budowie sali gimnastycznej w Radzynku. Planowany termin realizacji zadania przypada na 30 kwietnia 2015 roku.

image

Dalszy remont domu kultury w Ostrowitem

Trwają dalsze prace remontowe w budynku domu kultury w Ostrowitem. W ramach realizowanego zadania wykonano nową instalację wodną oraz elektryczną. Obecne prace wykonywane są w ramach projektu pod nazwą "Przebudowa pomieszczeń (kuchnia podręczna, zespoły sanitarne, pomieszczenie wielofunkcyjne) wraz z wyposażeniem kuchni w istniejącym budynku Domu Kultury w Ostrowitem".

image

Przetarg na odpady komunalne

Wójt Gminy Brzuze ogłosił przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Brzuze. Termin składania ofert upływa 20 marca 2015 roku.

Azbest 2015

26 lutego 2015 roku Gmina Brzuze złożyła wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu w sprawie demontażu, transportu i utylizacji azbestu na terenie gminy. Do urzędu gminy wpłynęło 29 wniosków w tej sprawie.

Dalszy remont domu kultury w Ostrowitem

24 lutego 2015 roku podpisana została umowa pomiędzy gminą Brzuze, a firmą LUXCOM Mateusz Ruczyński na wykonanie robót budowlanych w ramach realizowanego zadania "Przebudowa pomieszczeń (kuchnia podręczna, zespoły sanitarne, pomieszczenie wielofunkcyjne) wraz z wyposażeniem kuchni w istniejącym budynku Domu Kultury w Ostrowitem". Przeprowadzone prace będą kolejnym etapem remontu obiektu. Wykonawca wyłoniony został w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego.

II etap budowy sali w Radzynku

18 lutego 2015 roku podpisana została umowa pomiędzy gminą Brzuze, a Konsorcjum Firm F.U.H "RABUD" Rafał Działdowski z Golubia-Dobrzynia oraz "ELTOP" sp. j. Wasiniak, Piskorski, Grabowski z Torunia na realizację II etapu dobudowy sali wielofunkcyjnej wraz z zespołami sanitarnymi do budynku Szkoły Podstawowej w Radzynku. Przypomnijmy, że wykonawca wyłoniony został w wyniku naboru oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego.

Wybrany wykonawca na realizację II etapu sali w Radzynku

Wybrana została najkorzystniejsza oferta na wykonanie zadania pod nazwą "Dobudowa sali wielofunkcyjnej wraz z zespołami sanitarnymi do budynku Szkoły Podstawowej w Radzynku - II etap". Spośród 5 firm biorących udział w przetargu najkorzystniejszą ofertę złożyło Konsorcjum Firm F.U.H. "RABUD" Rafał Działdowski z Golubia-Dobrzynia i "ELTOP" sp. j. Wasiniak, Piskorski, Grabowski z Torunia. Wkrótce nastąpi rozstrzygnięcie przetargu na wykonawcę zadania "Przebudowa pomieszczeń (kuchnia podręczna, zespoły sanitarne, pomieszczenie wielofunkcyjne) wraz z wyposażeniem kuchni w istniejącym budynku domu kultury w Ostrowitem". Ofertę złożyło 6 firm.

Więcej artykułów…
Start > Inwestycje
Koronawirus
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości