Facebook

Postępuje budowa sali

Budowa sali gimnastyczno-rekreacyjnej w Radzynku trwa. Z dnia na dzień widać efekty prac. Wykonawcą zadania jest firma MIGBUD z Lipna.

image

Droga Ugoszcz-Dąbrówka

Zakończony został główny etap przebudowy drogi gminnej Ugoszcz-Dąbrówka na odcinku 1250 mb. W ramach przebudowy wykonano podbudowę kamieniem tłuczniowym oraz położono masę mineralno-bitumiczną. Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Lipnie.

image

Przebudowa drogi gminnej

Dobiega końca przebudowa drogi gminnej Radzynek-Okonin na odcinku 1835 mb. Przebudowa polega na wyrównaniu podbudowy drogi kamieniem tłuczniowym oraz położeniu warstwy mineralno-bitumicznej. Zadanie realizowane jest ze środków gminy, a wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Lipnie.

image

Prace na drogach

Trwa przebudowa drogi gminnej Ugoszcz-Dąbrówka. 6 września 2014 roku wykonane zostały prace remontowe nawierzchni i ułożono masę mineralno-asfaltową.

image

Przebudowana droga w Trąbinie

Zakończone zostały prace związane z przebudową drogi dojazdowej w miejscowości Trąbin. Nowy odcinek ma długość 750 m. Zakres robót obejmował wyrównanie istniejącej podbudowy kamieniem tłuczniowym, wykonanie zjazdów i warstwy z mieszanki mineralno-asfaltowej. Jest to jeden z dziesięciu odcinków dróg zaplanowanych do realizacji w gminie na 2014 rok.

image

Nowa atrakcja na Jeziorze Kopiec

Zakończyła się budowa pomostu rekreacyjno-wędkarskiego na Jeziorze Kopiec w Żałem. Obiekt ma kształt litery „L”. Pomost wzbudza duże zainteresowanie mieszkańców Żałego i okolic. Wszystkich użytkowników prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa.

image

Nowa droga w Trąbinie Rumunkach

Zakończyły się prace związane z przebudową drogi dojazdowej na odcinku Trąbin Rumunki – Duszoty o długości 645 m. Zakres zamówienia obejmował wyrównanie istniejącej podbudowy kamieniem tłuczniowym, wykonanie zjazdów i warstwy z mieszanki mineralno-asfaltowej. Dbając o infrastrukturę drogową, poprawia się dostępność komunikacyjną oraz poziom bezpieczeństwa osób poruszających się po drogach. To kolejna inwestycja drogowa realizowana w gminie Brzuze.

image

Rosną mury sali gimnastycznej

Kontynuowane są prace związane z budową sali gimnastyczno-rekreacyjnej w Radzynku. Nowy obiekt z każdym dniem staje się coraz większy.

image

Więcej artykułów…
Start > Inwestycje
Koronawirus
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości