Facebook

Brązowy medal dla Natalii Głowackiej

Natalia Głowacka wywalczyła trzecie miejsce w torowych mistrzostwach Polski szkółek kolarskich, które rozgrywały się w dniach 1-2 grudnia 2018 r. w Pruszkowie. Uczennica klasy VII Szkoły Podstawowej w Trąbinie i jednocześnie reprezentantka LUKS Grodno Nowogród gmina Golub – Dobrzyń swoją przygodę z kolarstwem rozpoczynała w Szkółce Kolarskiej Gminy Brzuze, prowadzonej pod kierunkiem Michała Czachorskiego. Gratulujemy Natalii zdobycia trzeciej lokaty w swoim roczniku w konkurencji 250 metrów ze startu lotnego, tym bardziej, iż jest to jej pierwszy wyścig na torze. W Pruszkowie swoich sił na torze próbowała także Julia Zdunek z Ostrowitego. Życzymy dziewczynom wspaniałych sportowych osiągnięć.

image

Informacja ZUS

Za pośrednictwem Urzędu Gminy Brzuze, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przesyła informację dotyczącą e-Akta.

Informacja KRUS

Za pośrednictwem Urzędu Gminy Brzuze, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje o rozliczeniu podatku dochodowego.

Coraz bliżej święta

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w urzędzie gminy rozbłysła świąteczna choinka. Drzewko przekazane przez Leśnictwo Ugoszcz ustrojone jest ozdobami wykonanymi przez Koło Miłośniczek Rękodzieła Artystycznego "Kleszczynki".

image

Uroczyście w przedszkolu w Ostrowitem

W środę 28 listopada 2018 r. w ostrowickim przedszkolu odbyło się pasowanie na małych uczniów.  Z okazji tego święta przedszkolaki zaprezentowały rodzicom i najbliższym piosenki oraz okazjonalne wiersze, a następnie dyrektor Anna Sarnowska pasowała wielkim ołówkiem każdego z nich. Od tej chwili maluchy stały się dyplomowanymi przedszkolakami. Na pamiątkę wydarzenia dzieci otrzymały upominki ufundowane przez rodziców, a wójt gminy podarował książkę do przedszkolnej biblioteczki.

image

Konferencja LGD

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ zaprasza na konferencję informującą o wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju.

Zaproszenie na spotkanie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku działający w strukturze Urzędu Marszałkowskiego zaprasza na spotkanie w sprawie możliwości pozyskiwania środków oraz udziału w projektach współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

Mikołajkowy turniej w Radzynku

30 listopada 2018 r. w odbyły się Mikołajkowe rozgrywki w minisiatkówkę dziewcząt i chłopców o puchar Wójta Gminy Brzuze. Już od kilku lat w szkole w Radzynku organizowane są siatkarskie zawody dla młodych sportowców.
W kategorii dziewcząt zwyciężyli gospodarze - SP w Radzynku, II miejsce wywalczyła SP Ostrowite, trzecia była SP Trąbin, a czwarta SP Ugoszcz. W kategorii chłopców zwyciężyła również SP Radzynek, II miejsce zajęła SP Ugoszcz, III miejsce SP Trąbin, IV SP Ostrowite. Wójt Jan Koprowski wręczając puchary pogratulował wszystkim zawodnikom oraz podziękował dyrektor szkoły Dorocie Cieciurskiej za organizację rozgrywek.

image
Więcej artykułów…
Start > Strona główna
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości