Facebook

Komunikat do hodowców

Za pośrednictwem Urzędu Gminy Brzuze, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Rypinie zwraca się z informacją do hodowców zwierząt gospodarskich dotyczącą stosowania antybiotyków.

Konkurs na stanowiska dyrektorów

Wójt Gminy Brzuze ogłasza konkurs na stanowiska dyrektorów Szkoły Podstawowej w Radzynku i Szkoły Podstawowej w Ugoszczu.

Wnioski o zwrot podatku akcyzowego

Urząd Gminy Brzuze informuje, że od 01 lutego 2018 r. do 28 lutego 2018 r. przyjmowane będą wnioski dotyczące zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Prosimy uprawnionych rolników o składanie wniosków w urzędzie gminy, w pokoju nr 18. Do wniosków kierowanych do Wójta Gminy Brzuze należy dołączyć również faktury VAT poświadczające zakup oleju w terminie 01.08.2017 r. – 31.01.2018 r. W 2018 roku stawka zwrotu wynosi 1 zł za 1 l oleju napędowego.

Nowe adresy Stowarzyszenia Dobrzyniacy

Informujemy, że uległy zmianie adresy strony www i e-mail Stowarzyszenia Dobrzyniacy. Obecne adresy: www.stowarzyszeniedobrzyniacy.pl, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informacja KRUS

Informacja Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Bydgoszczy dotycząca rozliczenia podatku dochodowego emeryta i rencisty za 2017 r.

Zebranie Mieszkańców Kleszczyna

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Sołectwa Kleszczyn na zebranie wiejskie, które odbędzie się w piątek, 12 stycznia 2018 r. o godz. 14.00 w Urzędzie Gminy Brzuze, sala nr 4. Tematem zebrania będzie przyjęcie Planu Odnowy Miejscowości Kleszczyn na lata 2018-2028.

Informacja KRUS

Informacja Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Bydgoszczy dotycząca wcześniejszej emerytury oraz zasiłku chorobowego.

Wigilia członkiń kół gospodyń wiejskich

Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Brzuze zorganizowały 19 grudnia 2017 r. w świetlicy w Brzuzem spotkanie opłatkowe. Przewodnicząca Gminnej Rady KGW Elżbieta Rybińska złożyła z tej okazji wszystkim koleżankom i zaproszonym gościom bożonarodzeniowe życzenia oraz przekazała drobne upominki. Wójt Jan Koprowski i zastępca przewodniczącego rady gminy Tomasz Maklakiewicz życzyli paniom m.in. zdrowia oraz dalszej aktywnej współpracy z samorządem gminnym. W uroczystości uczestniczyli również: kierownik GOPS Grażyna Pietrkiewicz, sekretarz gminy Agata Ciechanowska, skarbnik Anna Szabat, a także pracownicy samorządowi: Danuta Wiśniewska i Agnieszka Krauza. Doroczna wigilia przedstawicielek działających w gminie KGW odbyła się w świątecznej, życzliwej atmosferze przy stole zastawionym tradycyjnymi daniami przygotowanymi przez poszczególne koła.

image
Więcej artykułów…
Start > Strona główna
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości