Facebook

Tablica interaktywna dla uczniów z Radzynka

Szkoła Podstawowa w Radzynku otrzymała dotację uprawniającą do zakupu tablicy interaktywnej, projektorów, głośników lub interaktywnych monitorów dotykowych w ramach rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Aktywna tablica”. Uczniowie oraz nauczyciele będą mogli zacząć korzystać z tego nowoczesnego sprzętu dydaktycznego jeszcze w tym roku.

XXVII Olimpiada Wiedzy Rolniczej

Urząd Gminy Brzuze zachęca do udziału w Olimpiadzie Wiedzy Rolniczej organizowanej przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie. Pierwszy, powiatowy etap odbędzie się 9 listopada 2017 r. o godzinie 10.00. Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w Rypinie lub na stronie www.kpodr.pl.

Obchody Święta Niepodległości

Za pośrednictwem Urzędu Gminy Brzuze, Starostwo Powiatowe zwraca się do mieszkańców z informacją o obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Brzuzem z/s w Ostrowitem otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Wieloletniego ”Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu Państwa. Głównym celem programu realizowanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, jest wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych. Z otrzymanej dotacji zakupione zostaną książki popularnonaukowe, literatura piękna dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zachęcamy do zgłaszania osobiście lub drogą elektroniczną na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , swoich propozycji książkowych, które według Państwa powinny znaleźć się w księgozbiorze biblioteki. Będziemy je uwzględniać przy dokonywaniu zakupów.

Termin wypłaty świadczeń rodzinnych

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzuzem informuje, że w bieżącym miesiącu wypłata świadczeń rodzinnych nastąpi w piątek, 27 października br.

Start kolarek w Lubiczu

Uczennice należące do szkółki kolarskiej prowadzonej pod kierunkiem Michała Czachorskiego wzięły udział w przygotowanym w Lubiczu, X Integracyjnym Kryterium Asów Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Trzy zawodniczki: Natalia Głowacka, Wiktoria Łukaszewska i Julia Zdunek ścigały się na dystansie 7200 m z najlepszymi kolarkami regionu. Zawody rozegrane 9 października 2017 r. kończą serię tegorocznych startów organizowanych w ramach Szkolnej Ligi UKS.

image

Zaproszenie na szkolenie

Za pośrednictwem Urzędu Gminy Brzuze, Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza z/s w Przysieku zwraca się do rolników z informacją o organizowanym szkoleniu.

Zmiana terminu wypłaty świadczeń

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzuzem informuje, że w bieżącym miesiącu wypłata świadczeń wychowawczych 500+ nastąpi w poniedziałek, 23 października br. Zmiana terminu związana jest zapowiadaną przerwą w dostawie energii elektrycznej w GOPS Brzuze.

Więcej artykułów…
Start > Strona główna
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości