Facebook

Turniej siatkowej piłki plażowej w Brzuzem

Gminny Klub Sportowy Pojezierze Brzuze we współpracy z Gminą Brzuze już po raz kolejny zorganizował nad jeziorem w Brzuzem, rozgrywki w siatkową piłkę plażową. W tym roku zawody pod nazwą Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Plażowej odbyły się w niedzielę, 20 sierpnia 2017 r. Zwycięstwo wywalczyła drużyna Pojezierza Brzuze, drugie miejsce zajął zespół z Kobrzyńca, a na trzeciej lokacie uplasował się zespół z Jasienia. Impreza sportowa uzyskała wsparcie z budżetu Powiatu Rypińskiego. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy w przyszłym roku.

image

Zmiana terminu wypłat 500+

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzuzem informuje osoby pobierające świadczenie wychowawcze 500+ o przesunięciu terminu wypłat na 25 sierpnia 2017 r.
Zmiana terminu wypłat świadczenia związana jest z rozpoczęciem przyjmowania wniosków na nowy okres zasiłkowy 2017/2018.
Za powyższe zmiany, wszystkich świadczeniobiorców, serdecznie przepraszamy.

Zaproszenia na pikniki do Piskorczyna i Kleszczyna

Sołectwo Piskorczyn oraz sołectwo Kleszczyn organizują dla swoich mieszkańców oraz sympatyków spotkania integracyjne. W Piskorczynie piknik, organizowany przez sołtysa oraz radę sołecką odbędzie się 26 sierpnia 2017 r. (godz. 13.00). W Kleszczynie, również 26 sierpnia, organizatorzy: radna, sołtys i rada sołecka zapraszają mieszkańców na godz. 17.00 do gospodarstwa agroturystycznego Państwa Przybylskich. W programie obu imprez plenerowych konkursy oraz inne atrakcje. Zapraszamy!

Zaproszenie na Mistrzostwa Powiatu w Brzuzem

Gminny Klub Sportowy Pojezierze Brzuze oraz Gmina Brzuze zapraszają wszystkich miłośników sportu oraz kibiców na Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Plażowej. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 9.00, 20 sierpnia 2017 r. na boiskach nad jeziorem w Brzuzem. Realizowane zadanie uzyskało wsparcie z budżetu Powiatu Rypińskiego.

Wiejskie Dożynki Okrężne – zaproszenie

Sołectwa Gulbiny i Marianowo zapraszają na sołeckie dożynki, które odbędą się w sobotę, 19 sierpnia 2017 r. W programie uroczystości m.in. okrążenie pól, polowa msza św. w Marianowie oraz konkursy i występy artystyczne. Serdecznie zapraszamy!

Niecodzienny Jubileusz Pani Marianny Czarneckiej

We wtorek, 15 sierpnia 2017 r. przypada wyjątkowa rocznica, 105 urodziny Pani Marianny Czarneckiej. Z tej okazji, w niedzielę 13 sierpnia, została odprawiona w kościele parafialnym w Ostrowitem, msza święta. W uroczystej eucharystii, odprawionej w  intencji najstarszej mieszkanki gminy Brzuze liczny udział wzięła rodzina, sąsiedzi, znajomi oraz przedstawiciele samorządu gminnego. Wśród składających serdeczne życzenia gości był również wójt gminy Jan Koprowski oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzata Albrecht, którzy złożyli Dostojnej Jubilatce życzenia zdrowia i kolejnych, spokojnych lat życia.

image

Sołecka integracja w Somsiorach

Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Somsiory zorganizowali w sobotę, 12 sierpnia, piknik dla mieszkańców. W trakcie festynu, który odbył się w gospodarstwie agroturystycznym Pani Urszuli Skowrońskiej, rozegrano mnóstwo konkursów dla dzieci i dorosłych. W spotkaniu, które było doskonałą okazją do wspólnych rozmów, wziął również udział wójt gminy Jan Koprowski.

image

Piknikowo w Żałem

W sobotę, 12 sierpnia 2017 r. mieszkańcy oraz sympatycy wsi bawili się na sołeckim pikniku przy remizie OSP w Żałem.  Sołtys, Rada Sołecka oraz radny zapewnili przybyłym gościom moc atrakcji oraz konkursów, które odbywały się przy muzyce Jacka Szablewskiego. Wśród zaproszonych gości był m.in. wójt gminy Jan Koprowski, komendant gminny OSP Mieczysław Wardencki i prezes ZG OSP RP Ryszard Kaźmierkiewicz. Piknik integracyjny zakończyła tradycyjnie, zabawa taneczna.

image
Więcej artykułów…
Start > Strona główna
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości