Facebook

Informacja dla przedsiębiorców

Na prośbę Zespołu CEIDG Ministerstwa Gospodarki, zamieszczamy informację dla przedsiębiorców, dotyczącą wpisów w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Zakończenie Zielonych Wakacji w gminie

30 sierpnia 2012 roku oficjalnie zakończyła się realizacja projektu pod nazwą „Zielone Wakacje w Gminie Brzuze 2012”. W związku z tym zorganizowana została mini spartakiada. W konkurencjach uczestniczyły dzieci wypoczywające we wszystkich czterech placówkach na terenie gminy. Zwycięzcy konkurencji odebrali nagrody. Na zakończenie wszyscy stanęli do „rodzinnego” zdjęcia.

image

Wniosek na budowę placu zabaw w Gulbinach

27 sierpnia 2012 roku gmina Brzuze złożyła wniosek o dofinansowanie projektu pod nazwą „Budowa placu zabaw dla dzieci w miejscowości Gulbiny”. Wniosek złożony został w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów”, objętego PROW na lata 2007-2013.

Zapytanie ofertowe na budowę pomostu w Trąbinie

Gmina ogłosiła zapytanie ofertowe na realizację zadania pod nazwą „Budowa pomostu rekreacyjno-spacerowego wraz z utwardzeniem terenu w miejscowości Trąbin".

Modernizacja drogi Giżynek – Ruże

Trwają prace ziemne przy modernizacji drogi gminnej Giżynek – Ruże.

image

Spotkanie w sprawie odnowy wsi Ostrowite

27 sierpnia 2012 roku w domu kultury w Ostrowitem odbyło się spotkanie mieszkańców wsi Ostrowite. Tematem była zmiana planu odnowy tej miejscowości.

Szkoła Podstawowa w Ugoszczu liderem w nowym projekcie

Szkoła Podstawowa w Ugoszczu oraz Rada Rodziców tej szkoły będzie liderem koordynującym realizację projektu pod nazwą „Szkoła naszym domem”. Jest to zadanie, na realizację którego dofinansowanie Ministra Edukacji Narodowej uzyskało Stowarzyszenie Dobrzyniacy w ramach konkursu „Realizacja szkolnych projektów promujących przyjazną adaptację dzieci w edukacji szkolnej”.

Turniej piłki nożnej

26 sierpnia 2012 roku na kompleksie boisk ORLIK w Ostrowitem, odbył się Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Brzuze. Do rozgrywek przystąpiły drużyny sołectw: Dobre, Brzuze, Ostrowite, Trąbin I i Trąbin II. Pierwsze miejsce i tym samym Puchar Wójta Gminy zdobyła drużyna wsi Dobre, drugie miejsce zajęło Ostrowite, trzecie Brzuze.

image

Więcej artykułów…
Start > Strona główna
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości