Facebook

„NIE dla CZADU”

Na prośbę Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie podajemy informację polegającą na inspirowaniu działań prewencyjnych związanych z kampanią pod hasłem „NIE dla CZADU”.

Przetarg na remont dachu Domu Kultury rozstrzygnięty!

4 października 2012 roku rozstrzygnięty został przetarg na realizację zadania pod nazwą "Remont dachu wraz z dociepleniem Domu Kultury w Ostrowitem". Wykonawcą robót została Firma Remontowo-Budowlana „MAŁY”, Roman Kawczyński, Józefkowo 25A, 87-630 Skępe.

Przetarg na drogę gminną Giżynek - Ruże

4 października 2012 roku w Urzędzie Gminy Brzuze odbył się przetarg na realizację zadania pod nazwą „Przebudowa drogi gminnej Giżynek - Ruże”. Wpłynęła jedna oferta złożona przez Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp z o.o. w Lipnie.

Przetarg na remont oczyszczalni ścieków w Ugoszczu

3 października 2012 roku wójt gminy Brzuze ogłosił przetarg na realizację zadania pod nazwą „Remont gminnej oczyszczalni ścieków w Ugoszczu gmina Brzuze i rowu melioracyjnego poniżej wlotu ścieków oczyszczonych”.

Spotkanie dyrektorów placówek oświatowych

3 października 2012 roku w Urzędzie Gminy Brzuze odbyło się spotkanie dyrektorów placówek oświatowych z terenu gminy Brzuze. Tematem spotkania były bieżące sprawy organizacyjne.

Projekt „Szkoła naszym domem” w realizacji

Informujemy, że 11 października 2012 roku w Szkole Podstawowej w Ugoszczu, w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie Dobrzyniacy projektu „Szkoła naszym domem”, odbędzie się spotkanie informacyjno-metodyczne pod tytułem „Sześciolatek w pierwszej klasie”. Spotkanie przeznaczone jest dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w placówek oświatowych gminy Brzuze. Organizatorami są: Stowarzyszenie Dobrzyniacy i Szkoła Podstawowa w Ugoszczu. Rozpoczęcie o godz. 13:30.

Obradował Zarząd Klubu Sportowego „Pojezierze Brzuze”

2 października 2012 roku w Urzędzie Gminy Brzuze, spotkał się Zarząd Gminnego Klubu Sportowego „Pojezierze Brzuze”. Podczas posiedzenia omówiono sprawy związane z organizacją pracy zarządu i klubu.

Delegacja Nowego Targu odwiedziła Obory

Delegacja samorządu miasta Nowy Targ z burmistrzem Markiem Fryźlewiczem, podczas wizyty studyjnej w gminie Brzuze, wyjechała także poza granice gminy odwiedzając Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach. Goście zapoznali się z historią klasztoru, podziwiali wnętrze świątyni, a w nim cudowną Pietę. Ponadto zwiedzili otoczenie klasztoru – ogród ze stacjami drogi krzyżowej i źródełkiem Św. Eliasza oraz zabytkowy cmentarz, zwany potocznie „kalwarią”.

image

Więcej artykułów…
Start > Strona główna
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości