Facebook

Ruszył projekt POKL

7 maja br. uczestnicy projektu POKL rozpoczęli prace społeczno-użyteczne, które są jednym z elementów jego realizacji. W pracach weźmie udział 14 osób przez okres 3 miesięcy.

Uwaga na jeża!

Na prośbę Towarzystwa Pomocy Zwierzętom ANIMALS podajemy materiały propagujące akcję, której celem jest ochrona jeży przed wyginięciem oraz przybliżające wiedzę o tych „małych sprzymierzeńcach” człowieka.

- plakat informacyjny
- ulotka

Komunikat o zagrożeniu upraw jabłoni i pszenicy ozimej

Przekazujemy informacje Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Bydgoszczy, Oddział Rypin, o zagrożeniu upraw jabłoni spowodowanym przez agrofag przędziorka i upraw pszenicy ozimej spowodowanym przez agrofag łamliwości źdźbła zbóż i traw.

Zwrot podatku akcyzowego

Informujemy, że 27 i 30 kwietnia 2012 roku, w Urzędzie Gminy Brzuze, wypłacany będzie zwrot części podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej przez producentów rolnych za I półrocze 2012 roku. Wypłaty w godzinach pracy urzędu.

Komunikat o zagrożeniu upraw rzepaku ozimego i pszenicy ozimej

Przekazujemy informacje Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Bydgoszczy, Oddział Rypin, o zagrożeniu upraw śliwy domowej spowodowanym przez agrofag brunatnej zgnilizny drzew pestkowych i upraw pszenicy ozimej spowodowanym przez agrofag mączniaka prawdziwego zbóż i traw.

Spotkanie uczestników projektu systemowego

27 kwietnia 2012 roku w Urzędzie Gminy Brzuze odbędzie się pierwsze spotkanie 14-osobowej grupy uczestników projektu systemowego. Uczestnicy od pierwszego maja rozpoczną prace społeczno-użyteczne.

Otwarcie oferty z zakresu upowszechniania sportu

20 kwietnia 2012 roku komisja konkursowa dokonała otwarcia oferty na realizację zadań z zakresu rozpowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie gminy Brzuze w 2012 roku. Termin składania ofert upłynął 11 kwietnia br. Wpłynęła jedna oferta złożona przez Gminny Klub Sportowy Pojezierze Brzuze.

Komunikat o zagrożeniu upraw rzepaku ozimego

Przekazujemy informację Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Bydgoszczy, Oddział Rypin, o zagrożeniu upraw rzepaku ozimego spowodowanym przez agrofag słodyszka rzepakowego.

Więcej artykułów…
Start > Strona główna
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości