Facebook

Uroczystość w GOPS Brzuze

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzuzem obchodzili dzisiaj uroczyście Dzień Pracownika Socjalnego. Serdeczne życzenia oraz podziękowanie za trud służenia potrzebującym, złożył wójt Jan Koprowski oraz przewodniczący rady gminy Krzysztof Budziński. Do życzeń dołączyli się pracownicy samorządowi.

image

Odbiór odcinka drogi Giżynek - Ruże

22 listopada 2012 roku odbył się odbiór nowego odcinka drogi gminnej Giżynek - Ruże o długości 390 mb. Budowa realizowana była przy udziale środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego pochodzących z tytułu wyłączenia gruntów z produkcji rolnej.

Gimnazjaliści w urzędzie gminy

22 listopada 2012 gośćmi wójta gminy Jana Koprowskiego byli uczniowie klasy trzeciej Gimnazjum Gminy Brzuze w Ostrowitem wraz z nauczycielką Aleksandrą Budzińską. Rozmawiano na temat efektów realizowanych projektów z zakresu POKL i RPO. Gimnazjaliści odwiedzili także Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzuzem. Tutaj byli zainteresowani, między innymi, wpływem realizowanych przez GOPS projektów na środowisko, a głównie sytuację osób, które uczestniczą w szkoleniach z zakresu POKL.

image

Spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych

21 listopada 2012 roku w Urzędzie Gminy Brzuze odbyło się spotkanie konsultacyjne z przedstawicielami organizacji pozarządowych w sprawie omówienia Programu współpracy Gminy Brzuze z organizacjami pozarządowymi na 2013 rok. Uczestniczyli, między innymi, przedstawiciele: KGW, OSP, GKS Pojezierze Brzuze, Stowarzyszenie Dobrzyniacy i Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Brzuze. Uczestnicy zapoznali się z przedstawionym programem. W dalszej części wywiązała się dyskusja na temat przedłożonego materiału informacyjnego.

image

Spotkanie z przedstawicielami „pozarządówek”

W środę 21 listopada 2012 roku (godz. 11:00) w Urzędzie Gminy Brzuze odbędzie się spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych w sprawie omówienia programu współpracy gminy Brzuze z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.

Remont dachu domu kultury w Ostrowitem

Trwają prace remontowe na dachu budynku domu kultury w Ostrowitem. Przedsięwzięcie realizowane jest przez gminę w ramach projektu pod nazwą „Remont dachu wraz z dociepleniem Domu Kultury w Ostrowitem”.

image

Przesunięcie terminu realizacji wypłaty świadczeń

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzuzem informuje, iż w związku z koniecznością wprowadzenia do systemu wniosków o świadczenia rodzinne na nowy okres zasiłkowy 2012/2013, może ulec przesunięciu termin realizacji wypłaty świadczeń. Jednocześnie informujemy, że GOPS dołoży wszelkich starań, by świadczenia zostały wypłacone do 30 listopada 2012 roku.

Wojewódzka Olimpiada Wiedzy Rolniczej

Informujemy, że Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Rypinie organizuje 21 listopada 2012 roku (środa) o godz. 10:00 w Sali Urzędu Gminy w Rypinie, eliminacje powiatowe XXII Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy Rolniczej. Olimpiada adresowana jest do rolników w wieku od 18 do 40 lat. W eliminacjach mogą brać udział właściciele gospodarstw rolnych oraz osoby gospodarujące z rodzicami, mający grunty rolne na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Mogą również uczestniczyć rolnicy prowadzący własną, dodatkową działalność w ramach gospodarstwa. Nie mogą uczestniczyć osoby pracujące dodatkowo poza gospodarstwem oraz uczniowie szkół i uczelni dziennych. Zgłoszenia przyjmowane są w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w Rypinie do 19 listopada 2012 roku, tel. 54 280 2748.

Więcej artykułów…
Start > Strona główna
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości