Facebook

Konkurs na realizację zadań sportowych w 2018 roku

Wójt Gminy Brzuze ogłasza otwarty konkurs na realizację zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Brzuze w 2018 roku.

Ostatkowa zabawa w Ugoszczu

Mieszkańcy Giżynka, Okonina, Piskorczyna i Ugoszcza wzięli udział w ostatkowym spotkaniu karnawałowym, które odbyło się 9 lutego 2018 r w świetlicy w Ugoszczu. Zapustnicy, w których role bardzo udanie wcielili się uczniowie z miejscowej szkoły podstawowej, przedstawili gościom program artystyczny, przygotowany pod kierunkiem Agnieszki Cieślak, Elżbiety Wiśniewskiej i Dariusza Pucińskiego. Inicjatorami spotkania byli radni: Piotr Kwiatkowski, Adam Tułodziecki i Marianna Przybylska oraz sołtysi: Zbigniew Boniecki, Zenon Cieszyński, Adam Puciński i Zdzisław Siudowski we współpracy z wójtem gminy Janem Koprowskim. Wsparcia organizacyjnego udzielili pracownicy GOPS Brzuze wraz z kierownik Grażyną Pietrkiewicz.

image

Konkurs dla czytelników

Gminna Biblioteka Publiczna w Brzuzem zaprasza Mieszkańców do udziału w konkursie czytelniczym pn. „Biblioteka dobre miejsce dla człowieka, czyli najaktywniejszy czytelnik 2018 roku”. W załączeniu Ogłoszenie oraz Regulamin. Zachęcamy do udziału w konkursie!

Zaproszenie do udziału w konkursie KRUS

Za pośrednictwem Urzędu Gminy Brzuze, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji ogólnokrajowego konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo”.

Dzień Sołtysa w Brzuzem

We wtorek, 6 lutego 2018 r. w świetlicy w Brzuzem odbyło się spotkanie zorganizowane dla Sołtysów z naszej gminy. Doroczny Dzień Sołtysa uświetnił okazjonalny program artystyczny, zaprezentowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Ostrowitem, a także prezentacja multimedialna poświęcona każdemu z 17 gospodarzy. W uroczystości uczestniczyli również radni gminy Brzuze, pracownicy samorządowi oraz wójt Jan Koprowski, który skierował do przedstawicieli samorządów wiejskich podziękowania oraz życzenia, podkreślając jednocześnie rolę sołtysów w rozwoju gminy i poszczególnych wsi.

image

LGD zaprasza do współpracy

Za pośrednictwem Urzędu Gminy Brzuze, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ zaprasza mieszkańców, do zapoznania się z ofertą szkoleń, warsztatów i spotkań mających na celu aktywizację przedsiębiorczości.

Dyżury urzędu skarbowego w zakresie JPK

Za pośrednictwem Urzędu Gminy Brzuze, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Rypinie zwraca się do mikroprzedsiębiorców z informacją o organizowanych dyżurach pracowników w dniach 17 i 24 lutego 2018 r. w godz. 9.00-13.00 w Urzędzie Skarbowym w Rypinie. W trakcie dyżurów udzielana będzie pomoc w zakresie potwierdzania profilu zaufanego i wysyłki JPK_Vat, a także przekazywane będą  informacje ogólne dotyczące JPK.
Dodatkowo, w dniach 14.02-23.02.2018 (w godzinach pracy), pracownicy Urzędu Skarbowego w Rypinie służyć będą pomocą w zakresie obsługi narzędzi informatycznych wykorzystywanych do składania JPK.

Załączniki: 1, 2, 3, 4

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

Informacja ENERGA-OPERATOR SA dotycząca wyłączenia prądu na terenie gminy Brzuze:

w dniu 12.02.2018
- w godz. 08.00-09.30 oraz 14.00-16.00 stacje: Kleszczyn 1, 2, 3, 4, 6, Żałe 4, 6
- w godz. 08.00-16.00 stacje: Brzuze 3, Kleszczyn 5
- w godz. 10.00-16.00 stacja: Brzuze 1 obwód 100 kierunek Żałe

w dniu 13.02.2018
- w godz. 08.30-12.00 stacja: Ostrowite 1

Więcej artykułów…
Start > Strona główna
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości