Facebook

Zmiany personalne w parafiach

Biskup płocki Piotr Libera mianował nowych proboszczów w Ostrowitem i Żałem. Jednocześnie dotychczasowi proboszczowie otrzymali nominacje na proboszczów w Skrwilnie i Sudragach.
Ks. kan. mgr Zbigniew Morawski, prefekt Szkół Katolickich w Płocku, z dniem 1 lipca br. został mianowany proboszczem parafii pw. św. Stanisława Kostki w Ostrowitem.
Ks. mgr Tomasz Wójtowicz, proboszcz parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Sudragach, z dniem 1 lipca 2018 r., otrzymał nominację na proboszcza parafii pw. św. Anny w Żałem.
Ks. mgr Paweł Waruszewski, proboszcz parafii pw. św. Stanisława Kostki w Ostrowitem w latach 2014-2018, z dniem 1 lipca br. mianowany został proboszczem parafii pw. św. Anny w Skrwilnie.
Ks. mgr Jacek Kędzierski, proboszcz parafii pw. św. Anny w Żałem w latach 2016-2018, z dniem 1 lipca 2018 r., otrzymał nominację na proboszcza parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Sudragach.
Nowo mianowanym Księżom Proboszczom  życzymy wszelkiego dobra oraz Bożego błogosławieństwa na lata proboszczowskiej posługi.

Start > Strona główna > Zmiany personalne w parafiach
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości