Facebook

Rowerowy Cross w parowskich lasach

We wtorek 12 czerwca 2018 r. odbył się w Radzynku doroczny Rowerowy Cross. Wyścig kolarski dla uczniów ze szkół gminy Brzuze odbywa się na czterokilometrowej trasie przebiegającej leśnymi drogami nad jeziorem Parowa.  Spośród dziewcząt w młodszej kategorii nie do pokonania okazała się: Julia Zdunek, a kolejne miejsca zajęły Marta Kalinowska i Weronika Wielgus. Artur Konopacki zwyciężył wśród chłopców, drugie miejsce wywalczył Mateusz Krajewski a trzecie Dominik Michalski.
W kategorii starszych uczennic pierwsza na mecie stawiła się Natalia Głowacka, następnie Wiktoria Łukaszewska i Weronika Krzeszewska. W grupie starszych kolarzy najlepszy był Radosław Dygalski, drugi - Jarosław Lewicki, a trzeci - Kacper Jasieniecki.
Medale i dyplomy wręczali młodym zawodnikom wójt gminy Jan Koprowski oraz prezes klubu sportowego Karol Górski. Rowerowy Cross to cykliczna impreza sportowa dla uczniów naszych szkół, która organizowana jest przez Gminny Klub Sportowy Pojezierze Brzuze przy wsparciu Gminy Brzuze oraz strażaków ochotników z Giżynka i nauczycieli wychowania fizycznego.

image
Start > Strona główna > Rowerowy Cross w parowskich lasach
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości