Facebook

Zaproszenie na Pielgrzym Song

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Brzuze we współpracy z Gminą Brzuze oraz Parafią św. Anny w Żałem serdecznie zapraszają uczestników oraz gości na II Przegląd Pieśni i Piosenki Pielgrzymkowej Pielgrzym Song Studzianka 2017, który rozpocznie się w sobotę, 3 czerwca 2017 r. o godz. 11.00.

W programie przewidziano prezentacje pieśni i piosenki pielgrzymkowej przez młodzież szkolną, schole parafialne i pielgrzymów dorosłych. Serdecznie zachęcamy do udziału w przeglądzie grup oraz solistów, występujących a capella lub z akompaniamentem gitary albo innego instrumentu używanego w pielgrzymkach. Regulamin, formularz zgłoszeniowy i propozycje tras pielgrzymkowych dostępne w załącznikach. Zgłoszenia do udziału przyjmowane są do 29 maja 2017 r. w pokoju nr 8 w Urzędzie Gminy Brzuze.

Więcej informacji o przeglądzie uzyskać można u Agnieszki Krauza, tel. 664 398 342, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w UG Brzuze pokój nr 8.

Z przyjemnością informujemy, że Pielgrzym Song objęty został patronatem honorowym Wójta Gminy Brzuze oraz jest współfinansowany ze środków budżetu Powiatu Rypińskiego.

- plakat informacyjny
- regulamin
- formularz zgłoszeniowy
- oświadczenia

Start > Strona główna > Zaproszenie na Pielgrzym Song
Reforma oświaty
Reforma oświaty
Rewitalizacja
1%
sołectwa
Inwestycje
Odpady
Obrona cywilna
Mapa gminy
MAK+

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości